Тиждень фізичної культури і спорту у Стіжоцькому НВК

Дата: 15.09.2017 15:12

У святково прибраному залі тиждень фізичної культури у Стіжоцькому НВК розпочався 6 вересня.

У цей день святкування дітей поділили на дві команди, які назвали одну “Атоми”, а другу “Скорпіони.”

Тиждень фізичної культури розпочався з теоретичної частини, дітям розповідали про здоров’я, для чого потрібно вести здоровий спосіб життя та займатися фізичною культурою. Розгадували загадки, ребуси та малювали малюнки про здоров’я та фізкультуру.

11 вересня були проведені веселі естафети під назвою “Швидше, вище, сильніше!” У ці змагання було включено 12 естафет на швидкість, спритність, стрибучість, силу та виховання колективізму, дітям були цікаві ці естафети. Команди також зіграли футбол.

12 вересня закінчилися змагання судді підвели підсумок змагань і оголосили переможців. Команду – переможці було нагороджено грамотою та подарунками.