Закінчилася ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класі

Дата: 08.06.2018 15:12

4-8 червня  відбулася третя  очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018 – 2019 навчальному році.

Із вчителями працювала регіональний тренер НУШ Флінта Наталія Володимирівна та тренери: методист відділу освіти , культури,  молоді та спорту Шумської міської ради Макаровська Валентина Григорівна та методист відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА Остапчук Ганна Дмитрівна.

Вчителі  познайомилися із стратегіями розвитку  критичного мислення, організацією інклюзивного навчання, множинним інтелектом , методиками викладання математики та "Я досліджую світ", вчилися планувати тематичний тиждень та складати конспект уроку.