Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Новини

     Сьогодні, 28 квітня 2021 року, проведено засідання колегії управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради із закритим розглядом такого порядку денного:

  1. Про склад новоствореної колегії управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради та погодження плану роботи управління  на 2021 рік (доповідач: Ніколаєва А.В. – начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму)
  2. Про стан фізичної культури та спорту у 2020 році (доповідач: Мамчур В.В. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту).
  3. Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2021 році (доповідач: Попова Л.П. – заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту).
  4. Про підсумки проведення заходів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» (доповідач: Бойчук Л.А. – директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»)
  5. Про реалізацію обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в закладах освіти Шумської міської ради на 2017-2020 роки (доповідач: Макаровська В.Г. – консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»).

          Рішення колегії управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму  з даних питань викладено у протоколі засідання колегії, який буде доведено до відома відповідальних осіб.« повернутися до списку новин