РЕЄСТРАЦІЯ НА «ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

Дата: 10.01.2018 15:16

Загрузити промо-ролик можна тут

Міністерство освіти і науки України, студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка «Освіторія» разом із партнерами розробили безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи. Його мета — ознайомити вчителів з новим державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного та інтегрованого навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.
Реєстрацію на онлайн-курс відкрито  03 січня 2018 року.
Онлайн-курс буде відкритий для перегляду і проходження одразу після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Про порядок і дату старту навчання буде повідомлено додатково.
Для проходження курсу потрібно зареєструватися за посиланням https://ed-era.com/nus й натиснути на одну з кнопок, які виділені нижче.
Детальніше: Лист Міністерства освіти і науки України від 29.12.2017 № 1/9-717