Проведено змагання з перевірки туристських навичок, присвячені 870-річчю м. Шумськ

Дата: 14.03.2019 15:19

На виконання плану роботи  відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2019 рік, з метою популяризації дитячо – юнацького туризму, підвищення рівня туристської  майстерності учасників змагань, відпрацювання знань, умінь і навичок  14 березня  2019 року  проведено  змагання з перевірки туристських навиків, присвячені 870 -річчю міста Шумськ. У змаганнях взяло участь 17 команд  закладів загальної середньої освіти району. Всього було залучено 68 учнів  6-11  класів.

У програмі змагань: в'язання туристських вузлів, змагання юних топографів, рух по мотузці з поручнями із самонаведенням,  блокування страхувальної  системи, орієнтування  в заданому напрямку «Лабіринт», тести на тему «Азимутальний рух».

Найкращі знання із топографічної підготовки продемонстрували команди Андрушівського, Бірківського та Бриківського НВК. Правильно та швидко навели навісну переправу команди із 5 закладів освіти (Літовищенський, Андрушівський, Кордишівський НВК, центр позашкільної роботи, Васьковецька ЗОШ І-ІІ ст.), найвправніше зав’язали  туристські вузли  юні туристи  центру позашкільної роботи, Бірківського, Кордишівського НВК та  Шумського ліцею. У виді «Блокування страхувальної системи»  Шумський ліцей, Андрушівський, Кордишівський, Літовищенський  НВК набрали максимальну кількість балів.  Найкраще  пройшли «Лабіринт» учні семи закладів освіти (Бриківський, Биковецький, Кордишівський, Бірківський, Садківський НВК, ЦПР, Шумський ліцей). Правильно дали відповіді на всі тести учні Бриківського НВК.

Дякуємо за роботу суддівській колегії змагань.