Дата: 10.03.2023 15:23

Тернопільське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація», Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека спільно з Німецькою національною бібліотекою, Державною бібліотекою Бадена Карлсруе, Берлінською державною бібліотекою та компанією Kupper IT GmbH Berlin/Leipzig успішно реалізували проєкт «Бібліотекарі України та Німеччини — разом до перемоги» з передачі технічної допомоги, а саме персональних комп’ютерів що були у використанні для публічних бібліотек Тернопільщини.

В рамках даного проєкту Публічна бібліотека Шумської міської ради отримала персональний комп'ютер.

Метою проєкту є підвищення ефективності роботи бібліотек під час воєнного стану, впровадження інновацій для оновлення та покращення якості бібліотечного обслуговування жителів громади, зокрема, вимушено переміщених осіб, які проживають на території Шумської ТГ.

Приємним доповненням до технічного забезпечення став книжковий дарунок - 1 том Енциклопедії "Західно-Українська Народна Республіка 1918-1923".