Підсумки міського етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу "Земля-наш спільний дім"

Дата: 26.03.2019 15:28

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти 26 березня 2019 року був проведений міський етап XVIII Всеукраїнського конкурсу "Земля-наш спільний дім". Учасниками заходу стали 13 колективів екологічної просвіти  із закладів освіти Шумської міської ради. Засобами художньої творчості: словом, піснею юні екологи підтвердили свою небайдужість до місцевих та загальноукраїнських екологічних проблем, продемонстрували  результати своєї природоохоронної діяльності під час презентації «Моя маленька Батьківщина». За активну роботу по  формуванню екологічної культури учнівської молоді та пропаганду екологічних знань, на підставі висновків журі конкурсу:

Нагородити грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради серед закладів освіти І – ІІІ ступенів:

за зайняте Гран – прі  у конкурсі команду «ДИВОСВІТ» Шумського ліцею;

за І місце – команду «ЕКОС» Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

за ІІ місце – команду «ОБЕРІГ» Залісцівського НВК;

за ІІІ місце - команду «СПОЛОХ» Андрушівського НВК;

серед закладів освіти І – ІІ ступенів:

за І місце - команду «ЕКО - ТОUCH» Бірківського НВК;

за ІІ місце - команду «ЕКОЛЕНД» Літовищенського НВК;

за ІІІ місце - команду «СТЕЖИНА» Кордишівського НВК.