Проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.05.2019 15:28

17 травня у конференц-залі Шумського центру надання адміністративних послуг відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Міський голова Володимир Плетюк, який був присутній на нараді, обговорив з директорами освітянських установ питання використання інфраструктурної субвенції, проведення ремонтних робіт у  закладах освіти, правомірність залучення батьківських коштів для даних заходів.

Керівник КНП Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико – санітарної допомоги» Тетяна Мушинська інформувала про важливість проведення вакцинації проти кору, особливо серед дітей та підлітків. Навели статистичні дані захворюваності на інфекційну недугу  в Тернопільській області та Шумському районі.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Любов Дмитрук звернула увагу присутніх на:

- облаштування класів початкового навчання відповідно до вимог запровадження НУШ;

- дотримання техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог при проведенні ремонтних робіт;

- використання досвіду керівників закладів освіти з Польщі щодо участі у грантових проектах;

- формування раціональної мережі класів, набір учнів до 10-х класів;

- розподіл коштів на проведення капітальних ремонтів ЗЗСО, спортивних залів, внутрішніх вбиралень;

- звітування  керівників закладів освіти.

Крім того, працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту доведено до відома присутніх інформацію щодо організації перевезення учасників ЗНО, проведення ДПА у 9 – х класах, оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року, курсової підготовки вчителів початкових класів.