Свято Миколая для дітей -учасників благодійного українсько-канадського проекту "Світ дітей" пройшло у Центрі позашкільної роботи

Дата: 18.12.2017 15:34

Уже традиційно Шумський центр позашкільної роботи проводить щороку свято Миколая для дітей-учасників благодійного українсько-канадського проекту "Світ дітей". Керівники гуртків Бойко В.А., Палій Т.А., Головчук Т.В. та Сас Н.Ю. підготували і провели чудові майстер-класи з виготовлення новорічних листівок, ялинкових прикрас, квітів з надувних кульок. Діти з захопленням також переглянули святкове дійство за участі вихованців театрального, хореографічного та  вокального гуртків (керівники Фаюра Н.Ж. , Паламар С.І., Климчук І.В.). Юні актори, танцівники та вокалісти вражали своєю майстерністю і подарували чудовий настрій  присутнім у залі. Усі діти отримали від благодійного фонду солодкі подарунки, а куратор проекту, директор ЦПР Бойко В.П. побажала дітям веселих новорічно-різдвяних свят та ласки від св. Миколая.