A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Відбувся семінар учителів основ здоров'я

Дата: 23.11.2017 15:39
Кількість переглядів: 10

«Здоров'я – це безцінний дар природи, воно дається, на жаль, не навіки, його треба берегти. Але здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від її способу життя, умов праці, звичок та духовності».  (І.П. Павлов)

В Літовищенському НВК відбувся семінар учителів основ здоров'я. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії основ здоров'я Яцюк Наталія Віталіївна презентувала урок «Почуття і емоції. Вияви почуттів. Способи висловлювання почуттів. Співчуття і співпереживання. Практична робота: відпрацювання навичок висловлювання почуттів», на якому учні поглибили знання про почуття та емоції, ознайомились з ознаками їх ви­явлення, поняттями «співпереживання» і «співчуття»; училися розрізняти емоції й по­чуття; розвивати повагу до почуттів інших, потребу надавати допомогу тим, хто цього потребує; виховувати толерантність, доброту, самоконтроль.

Під керівництвом учителя був представлений виховний захід  «Здоров’я – головний життєвий скарб», де вихованці показали свою творчу майстерність на сцені.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень