Вітаємо переможців конкурсу "У твоїх обіймах, рідний краю"

Дата: 27.10.2021 15:40

З метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, удосконалення змісту, форм пошуково-дослідницької та науково-краєзнавчої роботи в закладах освіти у жовтні 2021 року проведено  обласний конкурс  «У твоїх обіймах, рідний краю», присвячений Всесвітньому дню туризму та в рамках проведення заходів, приурочених 30-річчю незалежності України. Учні закладів освіти Шумської міської ради здобули перемоги у даному конкурсі та нагороджені грамотами управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді:

Ірина Нечипорук, учениця 8 класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок, за твір-опис «Рохманівська друкарня» (керівник Наталія Решетнік, учитель історії);

Станіслав Клімчук, учень 8 класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок, за проведений водний похід «Подорож по р. Горинь» (керівник Олена Омельчук, керівник гуртка «Водний туризм»);

Дарина Герасимчук, учениця 11 класу Тилявського НВК, за проведений пішохідний похід «Волинськими шляхами Уласа Самчука» (керівник Неля Савчук, педагог-організатор);

Максим Ящук, учень 11 класу Шумської ЗОШ І-ІІІст.№1, за проведений вишкіл «Багатство держави – молоде покоління» (керівник Оксана Атаманчук, учитель географії, Захисту України).

Оголошено подяку управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Катерині Вознюк, учениці 8 класу Андрушівського НВК, та керівнику Зоряні Нечипорук, учителю української мови та літератури, за твір-опис «Сосна Лесі Українки».

Бажаємо переможцям та їх керівникам подальших успіхів та перемог!