Дата: 31.01.2023 15:53

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
історії:
Карину Чумак, ученицю 8 класу Шумбарської гімназії (диплом І ступеня, учитель Кондратюк Р.У.);
Адріану Стельмащук, ученицю 10 класу Шумського ліцею (диплом І ступеня, учитель Приймич Л.І.);
Аллу Олещук, ученицю 9 класу Шумського ОЗЗСО (диплом ІІІ ступеня, учитель Приймич П.І.);
Анастасію Ковальчук, ученицю 11 класу Шумського ліцею (диплом ІІІ ступеня, учитель Приймич Л.І.).
Ваша перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашої громади. Ви всі великі молодці! Пишаємося вами! Бажаємо натхнення, віри у свої сили, упевненості у подальших інтелектуальних випробуваннях! Дякуємо учителям історії, які підготували призерів ІІІ етапу олімпіади.