Дата: 01.06.2021 15:07

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, для маленьких мешканців Шумська й навколишніх сіл громади проведена низка атракцій та заходів. Під гаслом: «Хай буде дитинство щасливим!» свято  розпочалось концертною програмою вихованців Шумської школи мистецтв. Зі святом дітей привітав міський голова Шумська Вадим Боярський.

У парковій зоні проводились майстер-класи керівниками гуртків Центру позашкільної роботи: повиготовленню квітів у різних техніках; аквагрим «Квітуй – радість даруй!»; створення фотозони «Барви літа - нашим дітям!». На території Шумської публічної бібліотеки проведено бібліопікнік «Веселися, грай і - книжки читай!» та відеопоказ «Подорож до країни Мультляндії».У Шумському краєзнавчому музеї проведено день відкритих дверей. Дуже цікавим для дітей стало проведення спортивних змагань: з бейблейду (переможці: І місце – Коберський Любомир, ІІ місце – Горват Юрій, ІІІ місце – Дмитрук Андрій),  «Веселі естафети» (перемогла дружба), з мініфутболу (перемогла команда юних маленьких футболістів, які назвали свою спонтанно створену команду «Шумськ»)  , шашковий турнір (переможці: І місце – Німець Денис, ІІ місце – Ткачук Надія, ІІІ місце – Дмитрук Андрій). Переможці отримали грамоти з рук міського голови.

Інклюзивно-ресурсний центр провів благодійну виставку-ярмарку виробів батьків дітей з особливими освітніми потребами «Краплинки доброти».

До свята долучився ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище», працівниками якого були організовані й проведені виставка сільськогосподарської техніки та  майстер-клас кухарів та перукарів. Маленькі «трактористи», «комбайнери» отримали море задоволення від можливості стати на хвилинку дорослим і важливим в цих професіях

Подобалось дітям відчувати  себе й у ролі  поліцейських, пожежників,  працівників екстренної медичної допомоги.

Маленьким учасникам свята подарували кольорові кульки та морозиво.

Дякуємо усім, хто організував, провів та вклав час, сили і старання  для такого прекрасного Свята Дитинства!