Дата: 08.02.2023 12:05

Підведено підсумки обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна - це ми» . 6 найкращих фото (за рішенням журі) направлені для участі у ІІ етапі Конкурсу. Серед них - фото Стельмащука Олександра, учня 9 класу Кордишівської гімназії (керівник Стельмащук Наталія Степанівна, педагог-організатор) та фото учнівського колективу Тетильківської гімназії (керівник Шевчук Світлана Анатоліївна, вчитель початкових класів).

Також переможцями стали:

- Гук Христина, лідер учнівського самоврядування Шумського ліцею (керівник Поліщук Світлана Юліанівна, педагог-організатор);

- Грищук Максим, Галаган Наталія, учні Людвищенської гімназії (керівники: Павлюк Іван Остапович, вчитель біології та хімії, Галаган Наталія Петрівна, педагог-організатор).

Вітаємо колективи, окремих учнів закладів освіти Шумської громади, що непохитні у своїй державницькій позиції! Нових перемог!