Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

 

 

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради 11 жовтня 2019 року на базі Стіжоцького НВК відбувся семінар-практикум для вчителів історії на тему  «Формування предметних компетентностей на уроках історії  засобами історичного краєзнавства». Своїм досвідом роботи ділилася Бондарчук В.П., вчитель історії даного закладу. Вона розповіла і показала колегам, як формує предметні компетентності на уроках історії за допомогою краєзнавчого матеріалу. Вчителі - історики побували в краєзнавчому  музеї с. Стіжок.  Завідувач музею Світлана Кузьмич провела для гостей змістовну екскурсію. З її розповіді дізналися про багато цікавих історичних фактів. Екскурсію допомагали проводити юні краєзнавці, учні Стіжоцького НВК. Учениці 6 та 9 класів Колонтай Вікторія та Колонтай Анастасія розповіли про пам’ятник «Жертвам фашистського терору». Присутніх вразила їхня ерудованість, обізнаність з історією рідного краю.  Дуже часто Валентина Пилипівна проводить уроки історії у музеї, де діти вчаться працювати з історичними джерелами.

         Вчителі історії побували на Даниловій горі в храмі Святої Трійці. По дорозі до храму учні 8 класу  розповідали історичні факти, легенди та перекази про дану місцевість (Байдюк Юлія, Колонтай Ірина, Устич Любомир, Бондарчук Дарія). Директор Стіжоцького НВК Тамара Саланда також розповіла цікаві маловідомі факти з історії села Стіжок.

         Закінчився семінар виховним заходом «Козацькому роду нема переводу». Щирі привітання лунали з уст учнів Стіжоцького НВК, зворушливі до глибини душі вірші, милозвучні пісні, сповнені національних ідей та любові до рідного краю, до України.

         Методист Бойчук Л.А. підвела підсумки роботи семінару.

        

 

 

 « повернутися до списку новин