Колегія відділу освіти, молоді та спорту

Дата: 05.12.2017 16:24

5 грудня 2017 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.

На засіданні колегіального органу були присутні керівники закладів освіти та працівники відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.

Колегія розглянула наступні питання:

1. Про продовження навчання та працевлаштування випускників 9,11 класів закладів освіти у 2017 році (Фесюк М.С.).

2. Про організацію роботи по забезпеченню наступності та перспективності освітнього процесу в дошкільній та початковій ланках освіти в умовах запровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. (Макаровська В.Г.).

3. Про результати моніторингового дослідження якості знань учнів 9 класу з географії. (Костюк Л.Г.).

4. Про підсумки організації харчування учнів та вихованців у 2017 році. (Фесюк М.С.).

За результатами обговорення вищезазначених питань прийняті відповідні рішення.

По закінченню колегії з керівниками НВЗ проведено виробничу нараду з розгляду організаційних питань:

- організація харчування учнів і вихованців закладів освіти у 2018 році;

- ведення обліку забезпечення паливом ЗНЗ та своєчасне інформування централізованої бухгалтерії про використання енергоресурсів;

- організація проведення ЗНО у 2018 році;

- проведення заходів з відзначення Дня волонтера, Святого Миколая і т.д.;

- реалізація заходів «Спортивна зима»;

- забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти