Відбувся I тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" номінація "Фізична культура"

Дата: 07.12.2017 16:24

07 грудня 2017 року на базі Шумського НВК – гімназія проходив фінальний тур І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура».

У першому турі були такі конкурсні випробування:

1. Представлення власного досвіду.

2. Методичний практикум: скласти за обраною в результаті жеребкування навчальною темою міні-конспект уроку (або фрагмент уроку).

У конкурсі взяли участь шість вчителів  фізичної культури освітніх закладів відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради. За рішенням членів журі переможцями І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура» визнано Ковальського Юрія Володимировича (I місце), вчителя фізичної культури Шумського НВК –гімназії та Ільчук Тетяну Павлівну  (II місце), вчителя фізичної культури Жолобківського НВК.