УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 02.10.2019 16:29

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

Стало традицією у перший тиждень жовтня відзначати День учителя. Сьогодні з нагоди Дня працівників освіти  у Шумській школі мистецтв  відбувся святковий концерт. Свято разом з усіма освітянами  Шумщини зустріли голова Шумської міської ради Володимир Плетюк, голова районної ради Тарас Корець, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Любов Дмитрук, начальник відділу освіти Шумської РДА Іван Панчук, голова ради районної організації профспілки працівників освіти і науки Світлана Демчук. Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю. За високу результативність у роботі, сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти педагоги були нагородженні грамотами.

Прекрасний концерт подарували присутнім на святі викладачі та вихованці Шумської школи мистецтв.