Онлайн-нарада щодо реєстрації на ЗНО-2022 для керівників закладів ЗЗСО

Дата: 02.02.2022 16:52

1 лютого 2022 року  на платформі  Google  Meet  було проведено інструктивно-методичну нараду щодо реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Заступник начальника відділу освіти, молодіта спорту Людмила Попова ознайомила учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2022 року, детально проаналізувала вимоги до реєстрації на ЗНО, зосередила увагу учасників на програмі реєстрації на ЗНО-2022, акцентувавши увагу на створенні та оформленні реєстраційної картки, формуванні пакета реєстраційних документів. Також було проаналізовано можливості реєстрації предметів за кошти фізичних і юридичних осіб, внесення змін до персональних даних абітурієнтів, реєстрації осіб з особливими потребами, використання двох сертифікаційних робіт з української мови/мови і літератури та  з математики/математики (завдання рівня стандарту)та іноземних мов. .