Відбувся II етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Дата: 03.06.2019 16:56

Цьогоріч гра відбувалася 30-31 травня в с.Васьківці Шумського району, зокрема в урочищі «Залужчина».

У дитячо – юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)  серед  учнів   закладів загальної середньої освіти взяли участь команди Шумського ліцею, Тилявського НВК, Залісцівського НВК, Бірківського НВК, Андрушівського НВК. Серед 12 команд-учасників призові місця вибороли команди Бірківського  та Андрушівського НВК.

Такі змагання-випробування у черговий раз переконують, що виховання у традиціях українського козацтва сприяють формуванню у старшокласників активної громадянської позиції, почуття національної гідності і самосвідомості, вихованню любові до України, готовності захищати свій край.