Дата: 16.04.2018 17:04

16 квітня 2018 року у великому залі Шумської районної ради відбувся просвітницький інтерактивний захід (з елементами тренінгу) «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».
Учасники заходу — педагогічні працівники освітніх закладів Шумського району та Шумської ОТГ , які відповідають за впровадження Української Хартії вільної людини (заступники директорів шкіл з навчально-виховної, виховної роботи, вчителі історії та правознавства, української мови і літератури та ін.), представники громадських організацій «Гуртом!» та «Центр Гармонія».
Із вітальним словом до учасників звернулися: голова  Шумської міської ради Володимир Євгенович Плетюк та голова Шумської районної ради Тарас Феодосійович Корець.
В ході заходу розглядались теоретичні і практичні питання, пов’язані з впровадженням Української Хартії вільної людини в освітній процес.
Дмитро Вікторович Вакуленко, доктор біологічних наук, доцент, завідувач кафедри медичної інформатики ТДМУ імені І.Горбачевського, голова ради ГО «Центр Гармонія», заступник голови ГО «Гуртом!» акцентував увагу присутніх на методичних аспектах популяризації ідеї Української Хартії вільної людини.
Ігор Михайлович Ковалик, голова ГО «Гуртом!», співкоординатор реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області висвітлив питання вивчення та застосування Української Хартії вільної людини як системи формування духовних та моральних цінностей сучасної молоді.
З учасниками заходу були проведенні тренінгові вправи з популяризації ідей Української Хартії вільної людини: завідувачем відділу інноваційної діяльності та обдарованої дитини ТОКІППО Жанеттою Іванівною Ханзель, методистами ТОКІППО Зоряною Володимирівною Борисюк, Іриною Ігорівною Рудник.
Кожен учасник отримав папку з матеріалами заходу та сертифікат про участь у заході.