Святкові вогні загорілися на міській ялинці у Шумську

Дата: 19.12.2017 17:29

19 грудня, в день Святого Миколая , запалали яскраві вогні на міській ялинці. Святкове дійство організував відділ освіти, молоді та спорту Шумської міської ради. У рамках святкувань проведено благодійну ярмарку з продажу солодощів учнями освітніх закладів.

Святкову програму «Вірус доброти» підготував Шумський центр позашкільної роботи (автор сценарію Фаюра Н.Ж.). Глядачі зігрівалися із вихованцями хореографічних гуртків (кер. Паламар С.І.) на флешмобі «Танці-зігріванці». Святкові вогні на красуні ялинці запалили св. Миколай та голова міської ради Плетюк В.Є.

Незважаючи на досить холодну погоду на заході панувала дружня та весела атмосфера. Гарячий чай та гречана каша дісталися усім бажаючим підкріпитися.

Відділ освіти, молоді та спорту Шумської міської ради висловлює щиру вдячність педагогічним колективам  освітніх  закладів за участь у благодійній акції , Шумському центру позашкільної роботи за цікаву святкову  програму, Віктору Смоляку за яскраві фото, які можна переглянути за посиланням  https://www.facebook.com/Viktor.Smoliak/media_set?set=a.1192807737488875.1073741933.100002789800803&type=3&pnref=story

На благодійній ярмарці  всього зібрано 12 тисяч грн. І з них :

Жолобківський НВК – 2100 грн

Шумський ліцей – 1660 грн

Тилявський НВК – 1480 грн

Шумська ЗОШ І-ІІ ст. №1 – 1000 грн

Шумський НВК – 1000 грн

Бірківський НВК -932 грн

Літовищенський НВК -631 грн

Шумбарський НВК- 750 грн

Андрушівський НВК -511 грн

В.Іловицький НВК – 500 грн

Боложівська ЗОШ І-ІІ ст- 307 грн та інші навчальні заклади.

Виручені кошти буде передано важкохворим дітям: Мельничук Юлії, учениці Суразького НВК, Гнилицькому Артему, учневі Потуторівської ЗОШ І- ст та  Дичковському Івану, учневі Шумської ЗОШ І-ІІІ ст №1