Відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 19.11.2023 12:43

Повага до мови, культури, традицій свого народу єднає минулі й сучасні покоління та є основою розбудови успішної незалежної держави. 18 листопада 2023 року відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Шумської та Великодедеркальської громад. Вітаємо переможців:

Вероніку Пилипчук, ученицю 5 класу Шумського ліцею

Валерію Безкоровайну, ученицю 6 класу Вілійського ЗЗСО

Вікторію Мендрук, ученицю 7 класу Шумського ОЗЗСО

Карину Чумак, ученицю 9 класу Шумбарської гімназії

Аллу Олещук, ученицю 10 класу Шумського ОЗЗСО

Євгенію Керею, ученицю 11 класу Шумського ліцею

Софію Бойко, ученицю 6 класу Шумського ОЗЗСО

Артема Барву, учня 7 класу Матвіївського ЗЗСО

Катерину Блажеюк, ученицю 8 класу Суразького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Бажаємо юним талантам наснаги, творчих звершень, успіхів у вивченні й популяризації державної мови, національної культури та творчості видатного українського письменника Тараса Шевченка. Нехай серця палають світлом любові, добра, надії та віри в нашу перемогу, у ЗСУ, в Україну.