A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Дякуємо ЮНІСЕФ за їх допомогу в створенні умов захищеного дитинства, можливості здобуття освіти в безпечних умовах та розвиток здорових навичок харчування дітей.

Дата: 01.12.2023 15:25
Кількість переглядів: 33

Лише зі словами вдячності можна говорити про Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ.) Це структура, яка постійно турбується і допомагає вирішувати проблеми освітніх закладів в період війни. В нашій громаді Шумський опорний заклад загальної середньої освіти вже не вперше отримує від ЮНІСЕФ фінансову підтримку, зокрема, для створення безпечного освітнього середовища, кращого забезпечення процесу навчання і виховання різноманітним приладдям, розвитковими іграми, ляльковим театром, засобами гігієни. Вчора цей заклад отримав нову допомогу цільового спрямування - на створення комфортних умов в шкільній їдальні.

При спільній співпраці управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради та адміністрації Шумського опорного закладу загальної середньої освіти вдалося закупити динамічні комплекти столів і лав для їдальні (12 столів і 27 лав), а також вагу для продуктів на загальну суму 73 тисячі 140 гривень.

Дякуємо ЮНІСЕФ за їх допомогу в створенні умов захищеного дитинства, можливості здобуття освіти в безпечних умовах та розвиток здорових навичок харчування дітей.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень