A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Дата: 05.12.2023 15:57
Кількість переглядів: 13

Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Перемоги здобули:

- у номінації «Пейзаж»

І місце

Кошинська Анна, учениця Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Село моє – моя колиска»).

ІІ місце

Кравчук Дмитро, учень Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Осінній краєвид»);

Гефкан Марія, учениця Шумського ОЗЗСО (робота «Осінь – це друга весна, коли кожен листок – квітка»);

Поліщук Христина, учениця Бриківської гімназії (робота «Яка ж красива наша Україна!!!»;

Тарковська Ангеліна, учениця Вілійського ЗЗСО (робота «Дзеркало душі»).

ІІІ місце

Кондратюк Олеся, учениця Вілійського ЗЗСО (робота «Зимова казка»);

Нечипорук Богдан, учень Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Веселка над селом»);

Вознюк Олеся, учениця Шумського ОЗЗСО (робота «Зима – це час пошуку тепла, час чудес, родинного затишку і любові. Дуже хочеться, щоб швидше настала ще і мирна зима…»;

Кушнірук Христина, учениця Бриківської гімназії (робота «Яка ж красива наша Україна!»)

- у номінації «Натюрморт»

І місце

Кравчук Дмитро, учень Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Краса осені»).

ІІ місце

Ткачук Яна, учениця Вілійського ЗЗСО (робота «Сухоцвіти»)

- у номінації «Жанрове фото»

І місце

Гриценко Іванна, учениця Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Риболовля»)

ІІ місце

Ясінська Ірина, учениця Вілійського ЗЗСО (робота «Вірні друзі»);

Кравчук Дмитро, учень Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Найкращі друзі»).

ІІІ місце

Ямпольська Анастасія, учениця Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Пухнаста радість»);

Яваєва Марія, учениця Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Тиша»)

- у номінації «Пам'ятки архітектури»

І місце

Мандзюк Вероніка, учениця Вілійського ЗЗСО (робота «Місце відпочинку»).

ІІ місце

Кравчук Дмитро, учень Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Духовна скарбниця»)

- у номінації «Живий світ»

І місце

Гефкан Марія, учениця Шумського ОЗЗСО (робота «Щоб жити, вам потрібно сонце, свобода та маленька квітка»).

ІІ місце

Гриценко Іванна, учениця Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Равлик»);

Смусенко Світлана, учениця Вілійського ЗЗСО (робота «Милі курчата»).

ІІІ місце

Нечипорук Богдан, учень Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Сунички»);

Балагуда Дарина, учениця Бриківської гімназії (робота «Краса навколо нас»)

- у номінації «Репортажний портрет»

І місце

Мосійчук Уляна, учениця Шумського ОЗЗСО (робота «Мавка лісова».

ІІ місце

Мосійчук Олеся, учениця Шумського ОЗЗСО (робота «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі».

ІІІ місце

Гриценко Іванна, учениця Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (робота «Весела прогулянка»).

Щиро вітаємо юні таланти! Нехай ця перемога буде у вашому житті не останньою, а лише однією з багатьох!



« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень