Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних відеоаматорів «З любов'ю до тебе, моя Україно!»

Дата: 04.12.2023 11:04

Підведено підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних відеоаматорів «З любов'ю до тебе, моя Україно!»

Гран – прі виборола Задачіна Мар'яна, учениця Шумського ліцею, за створення відеофільму «Танець – літопис життя» у номінації «Фільм про свій позашкільний заклад або гурток».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Золотуна Євгена, учня Шумського ліцею, за створення відеофільму «Безпека – дешевий та ефективний страховий поліс» у номінації «Соціальний ролик».

Грамотою Тернопільського обласного комунального центру науково – технічної творчості школярів та учнівської молоді нагороджено Ганну Гуру, вчителя Шумського ліцею, за підготовку призерів обласного заочного конкурсу робіт юних відеоаматорів «З любов'ю до тебе, моя Україно!».

Вітаємо!!! Нехай улюблена справа приносить задоволення та нові перемоги!