Нарада керівників закладів освіти

Дата: 16.12.2023 11:52

15 грудня 2023 року в актовій залі Шумської школи мистецтв відбулася нарада керівників закладів освіти. Заступник міського голови Олександр Макаревич подякував освітянам за якісну роботу та привітав з новорічно - різвяними святами.

З вітальним словом до освітян звернулася голова об’єднаної територіальної профспілкової організації Шумщини Світлана Демчук.

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва підвела підсумки діяльності закладів освіти у І семестрі 2023/2024н.р. та окреслила основні завдання на ІІ семестр. Подякувала керівникам закладів освіти за волонтерську діяльність та допомогу збройним силам України.

З новаціями в організації шкільного харчування та здійсненні обліку дітей дошкільного та шкільного віку у 2024 року ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Ковальчук. Про особливості закінчення І семестру 2023/2024 н.р. інформувала заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Людмила Попова.