Дата: 18.12.2023 12:29

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Визнано переможцями та нагороджено грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації:

- експедиційний загін Літовищенської гімназії (робота «Козацькі цвинтарі як пам'ять сивини та гарт сьогодення», напрям «Козацькому роду нема переводу», керівник Діхтярук Оксана Миронівна);

- пошукову групу Людвищенської гімназії (робота «Земні скарби Людвищенського краю», напрям «Геологічними стежками України», (керівник Горбатюк Віра Степанівна).

Оголошено подяку за кращі пошукові та науково – дослідницькі роботи:

- експедиційному загону учасників хорового колективу «Сфорцандо» Шумського ліцею (робота «Стежками повстанських пісень», напрям «Духовна спадщина мого роду», керівник Гібула Руслана Василівна);

- експедиційному загону Великоіловицької гімназії імені Г.М. Петрука – Попика (робота «Аура слова й борні Георгія Петрука – Попика», напрям «Духовна спадщина мого роду» керівник Грицаюк Зоя Григорівна).