Дата: 10.01.2024 09:28

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за свій шлях» (дитячий погляд). Учасники всіх вікових груп висловлювали свій погляд на події російсько – української війни – війни за суверенітет і свободу, за соборну, єдину, вільну і незалежну українську державу, за право на свій історичний шлях. Грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму. краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді нагороджено переможців обласного етапу Конкурсу у трьох вікових категоріях. Серед них учні закладів освіти Шумської громади:

6 – 10 років

- Бутенко Богдан, учень 5 класу Шумського ОЗЗСО (керівник Демчук Г.Р., вчитель української мови та літератури)

11 – 14 років

- П'ятницька Анісія, учениця 9 класу Великоіловицької гімназії ім. Г.М. Петрука – Попика (керівник Грицаюк З.Г., вчитель української мови і літератури);

- Федорук Володимир, учень 9 класу Васьковецької гімназії (керівник Федорук М.М., вчитель зарубіжної літератури)

15 – 17 років

- Лівар Богдана, учениця 11 класу Шумського ОЗЗСО (керівник Янчук Г.С., вчитель української мови і літератури);

- Перцович Ярина, учениця 10-А класу Шумського ліцею (керівник Штогун Л.М., вчитель української мови та літератури).

Вітаємо!!! Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення , душевного спокою, мирного неба.