Нарада із заступником Тернопільської ОВА з питань підготовки, проведення та розвитку всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 12.01.2024 16:31

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва разом з спеціалістом управління Володимиром Мамчуром взяли участь в нараді, проведеній заступником Тернопільської ОВА Віктором Устенком з питань підготовки, проведення та розвитку всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, які відбудуться під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!"

Учні змагатимуться у пʼяти видах спорту:

🏀баскетбол

🏐волейбол

⚽️футзал

🗺спортивне орієнтування

🤸🏻‍♀️черліденг

☝🏼Реєстрація команд - до 1 лютого. Деталі на сайті scl.gov.ua.

Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський етап.

🔸Атмосфера спортивного свята під час проведення спортивних ліг серед учнів всієї країни - це внесок у дозвілля та ментальне здоровʼя молодого покоління.

scl.gov.ua

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!