Закуплено частину засобів навчання для навчальних кабінетів закладів освіти Шумської міської ради

Дата: 15.01.2024 15:40

На виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року закуплено частину засобів навчання для навчальних кабінетів закладів освіти Шумської міської ради, які здійснюють освітній процес за Державним стандартом базової середньої освіти в першому (адаптаційному) циклі середньої освіти (5-6 класи). Засоби навчання придбано за рахунок субвенції у співфінансуванні з коштами місцевого бюджету. Нове обладнання для закладів загальної середньої освіти допоможе вчителям досягти кращих результатів шляхом підвищення ефективності навчання, а дітям – грунтовно та швидко засвоїти базовий обсяг знань.