Розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу у Шумській територіальній громад

Дата: 21.02.2024 16:39

Спортивним фестивалем розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу у Шумській територіальній громаді. Захід проходив у спортивній залі Шумського ліцею. Участь у святі брали начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної військової адміністрації АНДРІЙ ЧОВГАН, голова Кременецької районної державної адміністрації ВІТАЛІЙ КУДЛАК, голова Шумської міської ради ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, начальник управління освіти, культури, молоді спорту та туризму Шумської міської ради АЛЛА НІКОЛАЄВА, Понад 500 школярів нашої громади залучено участі у проекті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 30 команд змагатимуться у волейболі, баскетболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.

Учасників та гостей змагань привітали ансамбль юних барабанщиць Шумської школи мистецтв, зразковий хореографічний колектив «Зорепад» Шумського центру культури та дозвілля. Учні Шумського ліцею підбадьорили пісенним флешмобом «Віват, Україно».

Захід пройшов весело та динамічно. Кожен з присутніх отримав заряд позитивних емоцій та бадьорості. Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, розвиватися, змагатися!