Дата: 29.02.2024 15:35

29 лютого завершився ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу. Перемогу та право представляти Шумську громаду у ІІІ етапі змагань здобула команда Биковецької гімназії, ІІ місце виборола команда Шумського ліцею, ІІІ – Андрушівського ЗЗСО І-ІІІст., ІV – Літовищенської гімназії. Заступник голови Шумської міської ради Олександр Макаревич привітав учасників змагань, побажав усім нових спортивних здобутків, міцного командного духу та нагородив грамотами і медалями.

Дякуємо вчителям фізичної культури Тетяні Ільчук, Олексію Мамчуру, Руслану Братаничу, Василю Сіруку за мудрі поради, допомогу і підтримку гравцям.

Висловлюємо вдячність дирекції Шумського ліцею (Людмилі Калуш, Вікторії Кравчук, Ліні Ковальській ) за належну підготовку і проведення змагань, а Юрію Ковальському і Олександру Попову за справедливе суддівство.