Відбулися змагання з волейболу серед дівчат «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 07.03.2024 15:06

7 березня у спортивних залах Шумської ДЮСШ та Бриківської гімназії відбулися змагання з волейболу серед дівчат, які навчаються в 7-9 класах закладів загальної середньої освіти Шумської громади. Захід проведено відповідно до вимог регламенту Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 7 дівочих команд заявили про свою участь і кожна з них показала належний рівень спортивної підготовки, вміння та витривалість. Переможцями та призерами стали команди:

І місце: Шумський ліцей, Бірківська гімназія;

II місце: Андрушівський ЗЗСО І-ІІІст., Обицька гімназія;

III місце: Биковецька гімназія, Бриківська гімназія.

Дякуємо юним волейболісткам за гарну гру, їх наставникам – за професійну роботу, диреціям Шумської ДЮСШ і Бриківської гімназії – за належну підготовку та проведення змагань.