Дата: 15.03.2024 09:14

Завершився ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат. І місце здобула команда Шумського ліцею, яка предсталятиме Шумщину у районних змаганнях. ІІ місце у войлеболісток Андрушівського ЗЗСО І-ІІІст., ІІІ – вибороли дівчата з Обицької гімназії, ІV – Бірківської гімназії. Кожна гра вирізнялася нестримною боротьбою, напруга тривала до останньої хвилини. Дякуємо усім учасницям за чудову гру, бійцівський характер та яскраві емоції, вчителям фізичної культури Олексію Мамчуру, Руслану Братаничу, Людмилі Шліхті і Ользі Черній - за належну підготовку команд, дирекції Шумської ДЮСШ - за організацію та проведення змагань.