Дата: 18.03.2024 10:19

Підведено підсумки міського етапу флешмобфесту «Сурми звитяги» під гаслом «Дякуємо ЗСУ за кожен новий день». Щиро вітаємо кращі колективи з перемогою:

І місце

- колектив «Енергія нації» Шумського ліцею (композиція «Україна – свята мати героїв», керівники- Руслана Гібула, Світлана Поліщук)

ІІ місце

- колектив Обицької гімназії (композиція «Ми вільний народ», керівники: Вікторія Вознюк, Катерина Гапонюк);

- колектив Угорської гімназії (композиція «Дякую, воїне, за можливість жити!», керівник – Ольга Шевчук)

ІІІ місце

- колектив «Соколята» Вілійського ЗЗСО (героїко – патріотична композиція «Дякуємо ЗСУ», керівник - Оксана Данилюк);

- колектив «Незламні серця» Тетильківської гімназії (композиція «Синьо-жовті серця», керівник - Людмила Грищук).