Дата: 25.03.2024 11:58

Спортивне орієнтування – це вид спорту, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування, навички орієнтування на місцевості та уміння швидко приймати рішення.

22 березня в урочищі села Биківці відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед хлопців та дівчат 5-7 класів. Учасники успішно подолали випробування, а сонячна погода, гарний настрій та спортивний азарт сприяли хорошим результатам. Вітаємо переможця змагань - Биковецьку гімназію за зайняте І місце. Команда Васьковецької гімназії здобала ІІ місце, ІІІ – у Бірківської гімназії, ІV та V – відповідно у Шумського ліцею і Бриківської гімназії.

Дякуємо суддівській колегії за справедливе суддівство. Волордимиру Мельнику та Ларисі Андрощук за належну організацію та проведення змагань.