Зустріч з колективом Жолобківської гімназії та громадою села

Дата: 18.04.2024 14:15

Зустріч з колективом Жолобківської гімназії та громадою села

17 квітня 2024 року в рамках громадського обговорення щодо оптимізації мережі закладів освіти  начальник відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Світлана Ковальчук та заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Людмила Попова зустрілися з колективом Жолобківської гімназії, жителями села і обговорили питання доцільності  пониження ступеню закладу освіти та перейменування його в початкову школу.

Директор Тилявського ЗЗСО Валентина Дроздовська презентувала матеріали про діяльність закладу, досягнення і здобутки педагогів та учнів, запросила на навчання школярів Жолобківської гімназії.

Позитивним є те, що і педагоги, і батьки з розумінням поставилися до того, що з 1 вересня 2024 року учні 5-9 класів навчатимуться в інших закладах освіти, розуміючи перспективи якісного навчання у повноцінних класах.