Участь у Великому зборі освітніх експертів Тернопільщини "Експертний супровід розбудови якості освіти у часі війни: подвійний виклик чи мотивація?"

Дата: 27.03.2024 11:08

26 березня 2024 року директорка КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Шумської міської ради Людмила Бойчук, заступник з навчально-виховної роботи директора Шумського ліцею Вікторія Кравчук, учителька математики Суразького ЗЗСО Тетяна Ніколюк взяли участь у Великому зборі освітніх експертів Тернопільщини "Експертний супровід розбудови якості освіти у часі війни: подвійний виклик чи мотивація?", який відбувся на базі Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28.

Щиро дякуємо Лілії Вавринів та її креативній команді, управлінню Державної служби якості освіти у Тернопільській області за чудово організований захід, за можливість поспілкуватися з однодумцями, надихнутися новими ідеями, отримати досвід для розбудови ефективної внутрішньої системи забезпечення якості освіти у своїх закладах та цінні поради щодо експертного оцінювання освітнього середовища закладу освіти.