У громаді завершився ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 27.03.2024 14:11

У Шумській громаді завершився ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у 2023-2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», які проходили за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Участь у спортивних іграх взяли 32 шкільні команди. Майже 300 учнів змагалися у 4 видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування. За результатами змагань у ІІІ (районному) етапі Шумську громаду представлятимуть команди Шумського ОЗЗСО (футзал, баскетбол (дівчата)), Шумський ліцей (волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки)), Биковецької гімназії (волейбол (юнаки), спортивне орієнтування). ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» подарував усім нам свято спортивної майстерності, духу, єдності.