Підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!»

Дата: 27.03.2024 14:19

Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!», який проведено в заочному форматі. Цей конкурс має благородну мету: активізувати роботу з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучити її до активної природоохоронної діяльності, формувати екологічну свідомість та дбайливе ставлення до природи. Вітаємо наших переможців:

І місце

- колектив «Екоцвіт» Вілійського закладу загальної середньої освіти (керівник Смусенко Тетяна Федорівна)

ІІ місце

- колектив «Сполох» Андрушівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів (керівники: Попик Надія Борисівна, Колеснік Наталія Миколаївна)

ІІІ місце

- колектив «Екоцвіт» Суразького закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів (керівник Верещинська Ірина Миколаївна).