У приміщенні Публічної бібліотеки Шумської міської ради проведено Першість громади із шашок серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 04.04.2024 09:28

В рамках заходів з нагоди 875 річниці першої писемної згадки про місто Шумськ у приміщенні Публічної бібліотеки Шумської міської ради проведено Першість громади із шашок серед учнів закладів загальної середньої освіти. Мета турніру - створити умови для інтелектуального розвитку дітей, розвинути вміння прораховувати на кілька ходів вперед, потренувати пам’ять, увагу та кмітливість. Усі учасники продемонстрували високий рівень гри та винахідливі стратегії. У категорії учнів 1-5 класів перемогу здобув Кадук Андрій, ІІ місце у Козака Миколи, ІІІ місце розділили Слободенюк Анастасія і Букало Валентин. Серед школярів 6-9 класів першим став Німець Денис, другим – Гефкан Марко, ІІІ місце у Зубка Петра. Секретар міської ради Сергій Габор привітав переможців і призерів змагань, побажав нових здобутків, вручив грамоти і медалі.