Засідання атестаційної комісії II рівня при Управлінні освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради .

Дата: 05.04.2024 16:47

Відбулося засідання атестаційної комісії II рівня📚 Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 09 вересня 2022 року №805, 05 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії II рівня при Управлінні освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради .

‼️За результатами атестації успішно атестовано педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, установ освіти громади та закладу охорони здоровʼя, з них: на відповідність займаній посаді - 10; присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії" - 2; «спеціаліст першої категорії" - 2; "спеціаліст " - 2. Підтверджено педагогічну категорію "спеціаліст вищої категорії" - 4; « спеціаліст першої категорії - 2»; « спеціаліст» - 1 . Підтверджено педагогічне звання "старший учитель" - 2. Вітаємо педагогів з успішною атестацією та бажаємо ще більше досягнень на освітянській ниві!