Дата: 12.04.2024 09:23

Сьогодні, 11 квітня 2024 року, відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Шумської міської ради, на якій розглянуто питання оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на виконання Закону України «Про Державний бюджет на 2024 рік» та вимог постанови Кабінету Міністрів України №245 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 6 і від 27 грудня 2017 р. № 1088; організації закінчення 2023/2024 навчального року; зарахування дітей до 1 класу; можливості оздоровлення учнів в 2024 році; особливості проведення навчально-польових зборів у 2023/2024 навчальному році; організація інклюзивної освіти в ЗЗСО.

В роботі наради взяв участь міський голова Вадим Боярський, який детально пояснив причини і чинники процесу оптимізації освітянських установ в Шумській громаді та закликав керівників ЗЗСО до активного діалогу, пропозицій й співпраці у вирішенні всіх поточних складних ситуацій.

Голова профспілки освітян Шумщини Світлана Демчук доповіла про діяльність профспілки в сучасних умовах.

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва, підсумовуючи результати наради, акцентувала увагу учасників на найголовніших моментах розглянутих питань та подякувала керівникам ЗЗСО й усім працівникам закладів освіти за потужну організаційну діяльність, щоденну працю в умовах воєнного стану.