КОМАНДА ШУМСЬКОГО ОЗЗСО – ПЕРЕМОЖЕНЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» З ФУТЗАЛУ.

Дата: 14.04.2024 08:26

13 квітня у спортивній залі Шумської ДЮСШ відбувся ІІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч – о – пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Кременецького району 2023-2024 навчального року» з футзалу, які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо». Учасників змагань привітали: Віталій Кудлак – начальник Кременецької районної військової адміністрації, Вадим Боярський – голова Шумської міської територіальної громади, Андрій Човган – начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної військової адміністрації, Алла Злочевська – заступник начальника Кременецької районної військової адміністрації, Юрій Панасюк – сільський голова Великодедеркальської територіальної громади, Алла Ніколаєва – начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради, Світлана Крикончук – майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, призерка чемпіонату Європи, чемпіонка Всесвітньої універсіади, п’ятиразова чемпіонка світу та п’ятиразова чемпіонка Європи з літнього біатлону. Урочисте відкриття змагань підготували учні та педагоги Шумського ліцею, Ведучі, команда черлідингу та юнаки-вокалісти створили атмосферу справжнього спортивного свята. Представники обласної спортивної організації «Спорт для всіх» провели рухливу спортивну розминку. Юні футболісти показали гарну майстерність , спортивну витримку, наполегливість у боротьбі за перемогу. Серед 7 команд Борсуківської, Великодедеркальської, Вишнівецької, Кременецької, Лановецької, Почаївської і Шумської громад І місце і право представляти Кременецький район у ІІІ (обласному) етапі виборола команда Шумського ОЗЗЗСО Шумської міської ради, ІІ – команда Лановецького ЗЗСО І-ІІІст. №2 Лановецької міської ради, ІІІ місце - команда Великовікненського ліцею Вишнівецької селищної ради. Вітаємо юних шумчан та їх вчителя Віталія Ковальського з високими результатами та бажаємо нових перемог. Дякуємо колективам Шумської ДЮСШ, Шумського ліцею, Шумського ОЗЗСО та Інклюзивно-ресурсного центру за допомогу у проведенні змагань.