A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва

Дата: 16.03.2018 18:31
Кількість переглядів: 15

     Мистецтво завжди привертало до себе увагу дітей, важливо навчити їх любити мистецтво. Розуміти його закони, примножувати його багатство, нести його у своєму серці протягом життя.

     В Андрушівському НВК відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва на тему: «Розвиток творчої уяви через сприймання творів народного мистецтва»

     Директор закладу Даценко Лариса Олександрівна привітала учасників та поділилися позитивними моментами з життя школи.

     Вчитель образотворчого мистецтва Головатюк Людмила Вікторівна презентувала урок у 6 класі «Український народний одяг. Український національний костюм. Створення ескізу сучасної сорочки-вишиванки».

     Протягом уроку учні розширювали уявлення про види декоративно-ужиткового  мистецтва;  розширили знання про вишивання як різновид народного мистецтва; удосконалили навички та вміння працювати з графічними матеріалами; створили ескіз української сорочки та орнамент вишивки.

     Був представлений чудовий виховний захід духовно-мистецького спрямування «Краса душі у творчості народу», де вихованці показали свою творчу та сценічну майстерність.

     Педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи та оглянути виставку мистецьких робіт учнів школи.

     Учасники семінару збагатили свої знання з методики викладання образотворчого мистецтва та отримали позитивні враження.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень