Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва

     Мистецтво завжди привертало до себе увагу дітей, важливо навчити їх любити мистецтво. Розуміти його закони, примножувати його багатство, нести його у своєму серці протягом життя.

     В Андрушівському НВК відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва на тему: «Розвиток творчої уяви через сприймання творів народного мистецтва»

     Директор закладу Даценко Лариса Олександрівна привітала учасників та поділилися позитивними моментами з життя школи.

     Вчитель образотворчого мистецтва Головатюк Людмила Вікторівна презентувала урок у 6 класі «Український народний одяг. Український національний костюм. Створення ескізу сучасної сорочки-вишиванки».

     Протягом уроку учні розширювали уявлення про види декоративно-ужиткового  мистецтва;  розширили знання про вишивання як різновид народного мистецтва; удосконалили навички та вміння працювати з графічними матеріалами; створили ескіз української сорочки та орнамент вишивки.

     Був представлений чудовий виховний захід духовно-мистецького спрямування «Краса душі у творчості народу», де вихованці показали свою творчу та сценічну майстерність.

     Педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи та оглянути виставку мистецьких робіт учнів школи.

     Учасники семінару збагатили свої знання з методики викладання образотворчого мистецтва та отримали позитивні враження.« повернутися до списку новин