ГРАН - ПРІ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ «ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ» У РУКАХ ЛІЦЕЇСТІВ

Дата: 06.04.2019 18:41

28 березня 2019 року в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пройшов обласний етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурс «Земля – наш спільний дім» на тему «Моя маленька Батьківщина». Конкурс проводився з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти. У ньому взяли участь 41 команда, що представляла 16 районів області (24 ОТГ) та 4 міста обласного підпорядкування. Журі визнало переможцем  команду    Шумського ліцею (керівник Калуш Людмила Юріївна).

Дякуємо Людмилі Юріївні та команді «Дивосвіт» та бажаємо їм перемоги у місті Суми!