У закладах освіти Шумської міської ради відзначили День української писемності та мови

Дата: 09.11.2018 19:55

Щорічно 9 листопада українці всього світу відзначають День української писемності та мови. В цей день в закладах загальної середньої освіти Шумської ОТГ  відбулись урочисті заходи.

З метою  сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до мови свого народу  в цей день проведено I етап  XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Учні 5-11 класів та педагогічні  колективи  долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності під диктовку  Олександра Авраменка, автора численних підручників, доцента Київського університету імені Б. Грінченка.