Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Методоб'єднання вчителів іноземної мови

 

 

 

31 січня 2019 року на базі Шумського НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови.

                Методист Бойчук Л.А. провела аналіз участі учнів у ІІ  та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з англійської та німецької мови.  Відзначила, що команда учнів із Шумського НВК достойно представила  Шумську громаду у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови,  здобула два дипломи ІІ ступеня. Людмила Андріївна зупинилася на нормативних документах щодо проведення ДПА у 2018-2019 н. р. з іноземної мови, звернула увагу на лист МОН № 1/9-41 від 23.01.19 року (методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2018/2019 нр.)

                Шимків С.М., керівник методичного об’єднання, привернула увагу колег до підготовки учнів до складання ЗНО, проаналізувала сертифікаційні роботи з англійської мови.

                Дмитрук Н.І., вчитель німецької мови Шумської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, та Міщук Н.О., вчитель англійської мови Угорського НВК, поділилися досвідом роботи з проблеми «Планування уроків іноземної мови у 1 класі».

                Горбатюк О.М., вчитель англійської мови Боложівської ЗОШ І-ІІ ст., поділилася досвідом роботи з питання «Використання інтерактивних вправ на уроках іноземної мови». Вчителі мали можливість працювати в групах, виконувати різні вправи.

                Горобенко Л.І., вчитель німецької мови Боложівської ЗОШ І-ІІ ст.,провела із вчителями брейн-ринг.                               « повернутися до списку новин