Зустріч з Олександром Саганом

Дата: 16.02.2019 20:53

14 лютого 2019 року відбулася зустріч вчителів історії Шумщини  з професором, доктором філософських наук Саганом О.Н. Науковець є компетентним дослідником проблеми створення Єдиної Української  Помісної Православної Церкви. Він проаналізував проблемні питання конституювання єдиної УППЦ та її значення для подальшого розвитку країни,  ознайомив присутніх з вражаючими та новими фактами з історичного минулого, пов’язаними із втратою митрополії у 1686 році та отриманням автокефалії у 2018 році. О.Н.Саган розповів про багатовікову боротьбу українського духовенства за  Помісну Церкву України. Під час діалогу вчителі отримували відповіді на актуальні питання, які стосувалися переходу громад під юрисдикцію ПЦУ.  Всі присутні отримали в подарунок книгу  О.Н.Сагана «Єдина Українська Помісна Православна Церква».